obserwuj nas Facebook Twiter Google +
BOWLING

Bowling to sport i zabawa oraz atrakcyjna forma aktywnego wypoczynku adresowana do wszystkich osób. Nasze kręgielnia to niepowtarzalny klimat, wyjątkowa atmosfera i oryginalny wystrój, który przyciąga i wciąga do zabawy.

Sala kręgielni jest wyposażona w 6 torów do gry w bowling. Dysponuje 6 boksami dla graczy, z których każdy przeznaczony jest dla 6-7 osób. Dodatkowo umieszczone są w niej dwa duże boksy, gdzie można usiąść w większym gronie – istnieje możliwość rezerwacji każdego z nich.

Rezerwacja któregokolwiek toru, bądź boksu jest bezpłatna. Prosimy jednak o odbiór rezerwacji wcześniej, gdyż zastrzegamy sobie prawo do jej likwidacji w razie spóźnienia – chyba że gra została wcześniej opłacona.

Posiadamy kule dostosowane wagą do potrzeb gracza, a także profesjonalne obuwie – przeznaczone do gry w bowling. Numeracja od 35 do 47 . Istnieje oczywiście możliwość gry własną kulą oraz we własnym obuwiu, nie wywołującym uszkodzenia na powierzchni torów – gra w obuwiu na obcasach, szpilkach i z twardymi podeszwami jest zabroniona.

Przyjdź do kręgielni MANHATTAN i spędź niezapomniane chwile w scenerii nocnej panoramy miasta!

CENNIK:

    PONIEDZIAłEK - CZWARTEK:
  • 1h gry w kręgle – 35 zł
  • ½ h gry w kręgle – 20 zł

  • PIĄTEK - SOBOTA - NIEDZIELA oraz święta:
  • 1h gry w kręgle – 45 zł
  • ½ h gry w kręgle – 25 zł

Cena gry jest niezależna od liczby graczy.