obserwuj nas Facebook Twiter Google +
RESTAURACJA & PIZZERIA
restauracja manhattan

W Manhattanie mieści się również restauracja, która od pierwszych chwil oczaruje Państwa swoim nastrojowym klimatem. Miła i dyskretna obsługa, wspaniale przygotowane menu oraz eleganckie wnętrze spełni wszelkie oczekiwania naszych klientów. Nasza restauracja jest wspaniałym miejscem dla rodzinnych obiadów, kolacji, czy spotkań przy kawie.

restauracja manhattan

W chłodne dni rozgrzeje Państwa umieszczony tutaj kominek, dzięki czemu chwile spędzone w tym miejscu staną się szczególnie wyjątkowe.

W ofercie jaką dla Państwa przygotowaliśmy znajduje się szeroki wybór potraw kuchni regionalnej jak i międzynarodowej. Dla miłośników fast-food’ów i łasuchów również znajdzie się co nie co.

Bogata oferta oryginalnych kaw, w której znajduje się również nasza specjalność z pewnością przekona by pozostać u nas jeszcze dłużej. W tych chwilach warto spróbować któregoś z naszych deserów.

bar manhattan

Dla osób gustujących w nieco innych trunkach zapraszamy do baru, gdzie barmani oferują również szeroki wybór trunków alkoholowych, drinków, oraz orzeźwiających napoi. Specjalnie przygotowane menu pozwoli także na małą przekąskę na każdą porę dnia.

To tutaj – w restauracji – odbywa się większość organizowanych imprez. Do każdej z nich podchodzimy indywidualnie, a pasja z jaką to robimy sprawia, że jesteśmy niezwykle konkurencyjni a zadowolenie klienta jest dla nas największą satysfakcją i uznaniem.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM MENU

► KLIKNIJ ◄

Z przyjemnością możemy poinformować, że w naszym lokalu funkcjonuje również pizzeria!!! Pierwsza i póki co jedyna w Kochanowicach!!!

Wspaniały smak naszej pizzy jest wynikiem dbałości o każdy etap produkcji. Starannie przygotowana receptura ciasta, dobór składników zapewniający najlepszy smak, wypiek w wysokiej jakości specjalnym piecu do pizzy – cechy te gwarantują zadowolenie naszych klientów.

W chwili obecnej oferujemy ponad 15 różnych rodzajów pizzy w tym możliwość komponowania pizzy z dowolnymi, dostępnymi składnikami.

Każdą pizzę jak i inne dania można zamówić na wynos, również telefonicznie na umówioną godzinę.

Gorąco polecamy naszą specjalność – PIERÓG KOCHANOWICKI (calzone) w czterech różnych wersjach. Osoby odwiedzające nasz lokal nie mogą choć raz nie spróbować naszego PIEROGA.